Big bag zdvihák MultiOne

MultiOne Big Bag Zdvihák umožňuje bezpečnú a efektívnu manipuláciu s nadmerne veľkými produktovými vreckami obsahujúcimi hnojivá, kukuricu, drevné pelety, brikety a iné granulované výrobky. Protišmykové bočné panely zvyšujú prevádzkovú bezpečnosť. Konštrukcia pre ťažkú ​​prevádzku bola široko testovaná a bola silná, spoľahlivá a odolná.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Big Bag zdvihák C890713

Box na náradie MultiOne

Túto robustnú a všestrannú skrinku na náradie, ktorá sa upevňuje na spojovaciu dosku prídavného zariadenia, je možné prepravovať pomocou nakladača MultiOne na pracovisko.
Veko je vybavené plynovými pružinami a je možné ho uzamknúť visiacim zámkom. Box je tiež vybavený zdvíhacími konzolami pre vysokozdvižný vozík.
Box udržuje ručné náradie v dobrom stave a dá sa ľahko uložiť do zadnej časti dodávky alebo na bezpečné miesto na noc.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Box na náradie C890920

Brány pre jazdiarne MultiOne

Brány pre jazdiarne sú navrhnuté tak, aby vyhladzovali a vyrovnávali piesočnaté alebo zmiešané povrchy pre jazdu na koni. Brány sa vyznačujú viacerými procesmi, počnúc tromi sadami pružinových hrotov na rozbitie povrchu, rovnačkou na vyhladenie a vyrovnanie povrchu a zostavou valca zhutňovacieho a rozmetávacieho závitovky, ktorá dokončuje povrch. Brány majú tiež bočné kolesá, ktoré umožňujú prácu pozdĺž stien bez poškodenia. Ľahko vykonávané nastavenia umožňujú nastavenie hmotnosti a vyváženia medzi pružinovými hrotmi a zostavou valček/rozmetadlo.
Výškové úpravy na zlepšenie spracovania náročných pôd sa vykonávajú rýchlo a jednoducho.
Poznámka: nakladač musí byť vybavený spojkou prívesu.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Brány pre jazdiarne C891231

Grader s hydraulickým ovládaním MultiOne

Nástavec zrovnávača premení MultiOne na vysoko výkonný systém zrovnávania, ktorý sa dobre hodí do stiesnených priestorov, ku ktorým nemajú prístup väčšie stroje. Je možné vyrovnať cesty, námestia, ihriská a opatrne položiť štrk a piesok. Hydraulicky ovládaná doska sa ovláda pomocou ovládacích prvkov namontovaných na kabíne. Na zvýšenie účinnosti a presnosti zrovnávača môže byť zrovnávač MultiOne vybavený voliteľným laserovým riadiacim systémom. Zrovnávač je vybavený dvoma prednými kolesami namontovanými na plávajúcom ráme, ktorý zaisťuje stabilitu aj na nerovnom teréne.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Grader s hydraulickým ovládaním C890105
 • Laser C890106

Gumová stierka MultiOne

Gumová stierka MultiOne je ideálna na čistenie hladkých povrchov v hospodárskych budovách a dvoroch, na zlepšenie hygieny a stôp. Je to tiež jednoduchý a ekonomický spôsob, ako posunúť nespotrebovanú siláž späť dobytku na kŕmne miesto. Bočné konce sa dajú nakloniť o 30° dopredu, aby sa uľahčil pohyb materiálu. Po opotrebovaní je možné gumovú čepeľ rozobrať a namontovať späť alebo vymeniť.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Gumová stierka 150 C890361
 • Gumová stierka 200 C890358

HD Mulčovač MultiOne

Heavy Duty mulčovač je teraz silnejší a výkonnejší na udržiavanie členitejších krajinných oblastí, v okolí fariem, nehnuteľností, parkov a okrajov ciest.
Zostava hriadeľa kladiva (1) je špeciálne navrhnutá tak, aby vydržala ťažké práce, ako je rezanie kríkov do priemeru 10 cm.
Zadný podporný valec s nastaviteľnou výškou robí tento nástroj mimoriadne efektívnym a umožňuje operátorovi zvoliť si požadovanú výšku kosenia.
Nový plávajúci systém umožňuje efektívne sledovať obrysy terénu aj na nerovných trávnikoch.
Poznámka: Odporúčaný ventil plávajúceho ramena na stroji.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • HD Mulčovač C890540

Hydraulická svorka paletovej vidlice MultiOne

Hydraulická svorka sa pripája k rámu paletovej vidlice a mení paletovú vidlicu na všestranný drapákový systém. Hydraulicky ovládaný drapák zaisťuje nepohodlné bremená, ako sú polená, tyče, veľké rúry a ďalšie. Drapák je vybavený výkonným hydraulickým valcom.
Zostava hydraulickej svorky vyžaduje buď paletovú vidlicu (rám C890330 + vidlice – nie sú súčasťou hydraulickej svorky). Zadný doraz (C890312) nie je možné nainštalovať pomocou hydraulickej svorky.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Hydraulická svorka paletovej vidlice C890585

Hydraulický drvič (štiepkovač) MultiOne

Hydraulicky poháňaný štiepkovač /drvič je výkonný nástroj na rýchle redukovanie hromady krovín, záhradného odpadu a konárov stromov na opätovne použiteľný drvený mulč. V kombinácii s MultiOne môže tento štiepkovač/drvič pracovať v oblastiach, ktoré nie sú dostupné s tradičným ťahaným štiepkovačom.
Konštrukcia stroja obsahuje podávací valec, ktorý vťahuje konáre až do priemeru 90 mm (3,5 palca) do sekcie štiepkovača kontrolovanou a bezpečnou rýchlosťou. Štiepky sú potom spracované sekciou drviča, čím sa drevná štiepka zredukuje na mulčovanie. Operátor zostáva počas procesu sekania/drvenia bezpečne mimo cesty.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Hydraulický drvič (štiepkovač) C890730

Kliešte na čistenie konských stajní MultiOne

Kliešte na čistenie konských stajní je veľká sada úchopových klieští na rýchle vyhrabanie stajní v jednej operácii. Nastaviteľná šírka svorky a široký bočný posun umožňujú prácu v stiesnených priestoroch. Je vybavený plastovými okrajmi, ktoré sa po opotrebovaní dajú otočiť alebo vymeniť.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Kliešte na čistenie konských stajní C890359

Kliešte na drevo MultiOne

Kliešte na drevo MultiOne je veľmi výkonný a flexibilný nástroj používaný na bezpečné uchopenie, zdvíhanie a prepravu vyťažených kmeňov. Hydraulicky poháňané drapákové ramená pevne zvierajú polená a pripevňujú ich k spodným vidliciam. Konštrukcia drapáka je vhodná pre malé kmene až po veľké kmene stromov.
Vďaka vysokej nosnosti strojov MultiOne je možné vykonávať lesné práce a nakladať nákladné autá alebo prívesy aj na ťažko prístupných miestach.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Kliešte na drevo C890580

Kliešte na guľaté balíky MultiOne

Tieto kliešte sú navrhnuté tak, aby jednoducho a bezpečne zdvíhali a presúvali okrúhle balíky sena s priemerom až 160 cm (5,25 stôp). Dve hydraulicky ovládané svorky poskytujú skvelú priľnavosť na širokej ploche bez poškodenia balenia balíka a automaticky vycentrujú náklad pre bezpečný a stabilný pohyb a manipuláciu. Stroje MultiOne s teleskopickým výložníkom dokážu stohovať balíky aj vo veľkých výškach.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Kliešte na guľaté balíky C890410

Kliešte na kvetináče MultiOne

Kliešte na kvetináče MultiOne sú navrhnuté tak, aby zdvíhali a prepravovali okrúhle predmety, ako sú rastliny a stromy v črepníkoch, sudy a ďalšie bez toho, aby spôsobili poškodenie. Sila uchopenia sa dá nastaviť ventilom, čo znamená, že so všetkými druhmi predmetov možno manipulovať bez toho, aby sa poškodili. Ide o ideálne nástavce pre škôlkarov, ktorí vďaka malým rozmerom stroja Multione môžu prevážať kvetináče aj stroj na kamióne alebo prívese, aby bola vykládka na mieste dodávky jednoduchá a rýchla.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Kliešte na kvetináče C890721

Kosačka na trávu MultiOne

Ideálne na jemné kosenie, ako sú golfové ihriská a kosenie veľkých plôch. Kosačka bola navrhnutá s tromi nožmi (dva nože na mod. 100), ktoré strihajú s presahom, ktorý zabraňuje nepokoseným pásom.
Vďaka rozsiahlym skúsenostiam s dizajnom MultiOne je kosačka veľmi spoľahlivá a zaručuje vysokú kvalitu kosenia. Nezávislá štvorkolesová podpera rámu kosačky umožňuje kosačke sledovať obrysy terénu.
Je vybavená plávajúcim systémom MultiOne, ktorý zaručuje optimálny kontakt so zemou aj na nerovnom trávniku. Kosačka je tiež vybavená automatickým uzatváracím ventilom, ktorý zastaví nože, keď sa kosačka zdvihne zo zeme. Navyše, vďaka teleskopickému ramenu MultiOne je možné kosiť trávu aj pod stromami a kríkmi, kam sa konvenčná kosačka nedostane. Mod kosačky. 100 je štandardne mulčovací typ.
Mulčovacia súprava je k dispozícii ako voliteľná výbava pre modely 130, 150 a 180.
Poznámka: Odporúčaný ventil plávajúceho ramena na stroji.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Kosačka na trávu 100 s mulčovacou sadou C895081
 • Kosačka na trávu 130 so zadným vyhadzovaním C890636
 • Kosačka na trávu 150 s pravým vyhadzovaním C890632
 • Kosačka na trávu 180 s ľavým vyhadzovaním C890638

Lesný mulčovač MultiOne

Lesný mulčovač MultiOne ukazuje svoju všestrannosť ako drvenie lesných zvyškov, čistenie pôdy pre rozvoj lokality,
údržba štrkových ciest, drvenie ľadu, odstraňovanie malých koreňov a pňov stromov. Hydraulický motor je pripojený priamo, aby sa eliminovala údržba prevodovky. Rotor je vybavený vymeniteľnými a cenovo výhodnými karbidovými reznými zubami.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Lesný mulčovač C890970

Lištová kosačka MultiOne

Hydraulicky poháňaná lištová kosačka MultiOne bola navrhnutá na rýchle a efektívne kosenie vysokej trávy a sena na poliach, lúkach a brehoch ciest. Vďaka malým rozmerom je ľahko prenosná a možno ju použiť aj na ťažko dostupných miestach.
Je vybavená dvoma čepeľami, jednou pevnou a jednou pohyblivou. Lištová kosačka je ideálna na kosenie tráv, ktoré je možné zozbierať v sekundárnom procese.
Je vybavená dvoma nastaviteľnými lyžinami na nastavenie výšky kosenia.
Poznámka: Odporúčaný ventil plávajúceho ramena na stroji.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Lištová kosačka 145 C890653
 • Lištová kosačka 165 C890654

Lopata MultiOne

Nový dizajn lopaty MultiOne zväčšuje objem a umožňuje dobrý výhľad. Vnútro lopaty je úplne hladké a boky sa otvárajú v miernom uhle, čo zaručuje ľahké a úplné plnenie a vyprázdňovanie všetkých druhov materiálov. Na hornom konci lopaty sú úzke otvory, ktoré zlepšujú viditeľnosť a zabraňujú padaniu kameňov smerom k operátorovi. Špeciálna konštrukcia umožňuje stohovať lopaty jednu do druhej, čím sa šetrí úložný priestor (až 6 na palete). Dostupné s reznou hranou a zubami.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Objednávací kód

 • Lopata 100 cm C890031
 • Lopata 130 cm C890033
 • Lopata 150 cm HD C890035
 • Lopata 180 cm HD C890036
 • Zub na lopatu šroubovací C890007
 • Oceľový brit na lopatu 100 šroubovací C890037
 • Oceľový brit na lopatu 130 šroubovací C890039
 • Oceľový brit na lopatu 150 šroubovací C890040
 • Oceľový brit na lopatu 180 šroubovací C890041