AS 21

AS 26

AS 28

AS 420, 470

AS 510

AS 53 B5, B6 RB

AS 620 KM

AS 65

– AS 65/2T Enduro

Veľmi výkonná kosačka AS Motor, ktorej princípom je sila – či už ide o silné stúpania, silný porast alebo silnou šírku záberu 65 cm. Poradí si v strmých polohách, na veľkých plochách v silnom poraste, vo vysokej tráve a krovinách. Uzávierka diferenciálu v spojení s päťstupňovou prevodovkou pritom zaručuje trvalú trakciu, obratnosť a bezpečnosť. AS systém krížového noža spoľahlivo rozdrobujú pre pôsobivé výsledky kosenia, pričom sila kosenia je maximalizovaná prevodom 2: 1 medzi motorom a nožom.

– AS 65/4T BS Enduro

Úspech rady AS 65 pokračuje modelom AS 65 / 4T. Štvortaktný motor 13,5 HP Briggs & Stratton zaisťuje bezproblémový chod v každej situácii. Uzávierka diferenciálu kombinovaná s manuálnou päťstupňovou prevodovkou ponúka trakciu, manévrovateľnosť a bezpečnosť vo svahovitom teréne. Systém krížového noža AS kosí a súčasne drví trávu a húštiny až do výšky 150 cm a za hodinu dokáže pokosiť až 2600 m2. Sila sekania je tiež maximalizovaná prostredníctvom redukcie motora vs. noža 1,4: 1.

– AS 65/4TH DS Enduro

Verzia vstupného modelu do profesionálnej triedy disponuje niekoľkými funkciami, ktorými sa rad 65 chváli: uzávierka diferenciálu, päťstupňová manuálna prevodovka, krížový nôž a redukcia motor – nôž. Motor radu GSV značky Honda je vhodným modelom pre stredne ťažké využitie. AS 65 / 4TH DS sa používa na ľahko vlnitom a rovnom pozemku. Vysporiada sa až so 100 cm vysokou zeleňou, maximálna kapacita sekania je 2100 m2 / hod.

AS 65 SCOUT

Rýchly, precízny, vysoko účinný stroj AS Motor so šírkou záberu 65 cm vhodný na starostlivosť o lesnícke výsadby a škôlky, ktorý pracuje trikrát rýchlejšie ako krovinorez. Rýchlo a neúnavne preseká zarastené paseky a húštiny. Pokosený materiál sa nezhrabáva, ale je rozomletý a ako cenná živina plošne rozprestretý. Vzniknuté priechody môžu byť personálom využívané pre jemné dokončovacie práce s motorovými kosami.

AS 701 SM

AS 73

AS 86

AS 901 SM

Kladivkový mulčovač AS 901 SM

AS Motor – AS 901 SM je stroj s vyšším výkonom, ktorý vďaka dvojvalcovému motoru a šírke záberu 90 cm pokosí väčšiu plochu. Kladivkové sekacie ústrojenstvo je tvorené z 3 mm ocele a 26 kladiviek tvaru Y, ktorá sa vyhýbajú na prekážkach, zatiaľ čo jemne mulčujeme vysokú trávu. Presné, bezpečné a pohodlné manévrovanie s podvozkom vychádzajúcim z modelu AS 84 Mulchmeister umožňuje samostatná spojka riadenie a brzdy kolies, jemne odstupňovaná päťstupňová prevodovka s uzávierkou diferenciálu aj pneumatiky s šípovým dezénom pre ideálnu trakciu a brzdenie.

AS-531