História Kravec s.r.o.

Zakladateľ Michal Kravec si založil v roku 2001 firmu na živnosť, ktorá sa od začiatku špecializovala na predaj nových aj jazdených malotraktorov, poľnohospodárskej či komunálnej techniky. Prvá kamenná predajňa bola sprevádzkovaná v obci Vígľaš. 

Firma si v priebehu prvých rokov postupne budovala svoje postavenie na trhu a dostávala sa do povedomia. Kvalitu svojich služieb zvýšila rozšírením o certifikované servisné dielne a zamestnala aj profesionálnych servisných technikov, takže poskytuje zákazníkom na všetky predávané stroje záruku a vykonáva predpredajný, záručný aj pozáručný servis. Taktiež  dokáže zabezpečiť servis aj priamo u zákazníkov. Neskôr rozrastajúca sa už rodinná firma zmenila právnu formu na s.r.o, pribrala do tímu nových členov a do svojho portfólia zaradila pracovné-štvorkolky renomovanej značky CF MOTO, ktorá sa dostala za posledné roky na výslnie trhu s ATV v Českej republike aj na Slovensku. 

Spoločnosť Kravec, s.r.o získava pravidelne ocenenia od výrobcov a importérov za výročné štatistiky predaja a kvality poskytovaných služieb. Značka Kravec má na trhu už stabilné postavenie dlhé roky a je medzi zákazníkmi synonymom kvality, profesionality a spokojnosti. 

Dôležitým míľnikom bolo otvorenie novej značkovej predajne na jar roku 2019 v centre Slovenska v meste Zvolen. 

Nové priestory poskytli firme nové možnosti na predaj ešte väčšieho množstva náhradných súčiastok kvalitnej nemeckej spoločnosti GRANIT, ktorá má v katalógu niekoľko miliónov položiek a renomovaný doručovací a objednávkový systém. Takže zdĺhavé čakanie na náhradné súčiastky už nebude nikdy prekážkou. 

V novej predajni vás čaká aj bohatý sortiment záhradnej techniky, náradia a príslušenstva. Naše portfólio produktov má zastúpenie už v dlhoročnej spolupráci s TOP značkami ako sú KIOTI, MULTIONE, CF MOTO, CUB CADET, MTD, Wolf-Garten, Dexwal, Agados, Bargam, DelMorino, DAKR, AS MOTOR či novších prírastkov ako sú elektrokolobežky JOYOR a CityBoss. Najnovšou NOVINKOU vo firme je import prilieb (NZi), oblečenia (Garibaldi) priamo zo Španielska a motocyklov talianskej značky F.B Mondial. Veríme, že si táto znovu obnovená značka, ktorá zažívala svoje hviezdne roky už v histórii 50-tych rokov nájde svojich priaznivcov aj dnes. 

Na celý sortiment poskytujeme aj možnosť výhodného financovania na splátky. Tešíme sa na vašu návštevu v našej značkovej predajni na Dobronivskej ceste 8772.

Predajna Kravec